Ковен

Під супроводом представника Класичної Вікка (Фіалкора Микитенко) ковен-спільнота "Благословенні Тіні" створюється як представництво Вікка в Україні.

Ми будемо раді тим хто свідомо став і знаходиться на Шляху Вікка. Чекаємо ваші анкети, які ви маєте можливість заповнити в вкладці "Анкета".

В сучасній спільноті Вікка організовуються зібрання ініційованих виккан. Ці зібрання досить автономні, і очолюються Верховною Жрицею або/і Жрецем, що працюють здійснивши проходження першої, другої і третьої ступені посвячення.

Зазвичай новий ковен створюється при відокремленні нової Жриці або при відокремлення малого ковена від великого. Віккани частіш за все співпрацюють в ковенах, та іноді є і "відлюдниками" , які практикують і вірують самі по собі, проте деякі з цих "відлюдників" відвідують збори на честь великих церемоній, наприклад: вікканські свята Колеса Року.

Традиційно кількість членів ковена була тринадцять, та зараз загалом найчастіше буває набагато більше учасників зібрання.

Відкритому введенню у всі зібрання ковена традиційно передує вичікуювальний період приблизно в рік і один день.

Протягом цього періоду проходить певний курс вивчення основ. У деяких зібраннях в ковен церемонія "посвячення", можливо, виконується протягом цього періоду, якийсь час перед введенням, належно дозволяючи персоні провести випробувальну основу певних ритуалів.

Багато віккан дуже люблять цей "рік і один день", сприймаючі дні цього періоду як приємні навчальні уроки по релігії і магії. Цей етап перед Ковеном називають Роща.